Sextelefon i fantazje o nietypowych miejscachSex przez słuchawkę mądrze kultywować w momencie, gdy obie indywidualności zastają się z dala od siebie. Jedna może np. bywać w robocie, a inna w gniazdku. Wyjście to idealnie również ulży w czasie dłuższych wyjazdów, kiedy np. współmałżonek udaje się w eskapada funkcyjną albo mężatka podróżuje na spotkanie biznesowe w drugim mieście. Starczy posiadać wtedy przy sobie komórkę i odrobinę luźnego czasu, żeby świetnie się rozśmieszyć. Sex poprzez telefon nie winien jednak symbolizować masturbacji i dojścia do pełnego spuszczenia. Dlatego aby go stosować w swoim mariażu, nie trzeba za każdym razem, po odebraniu rozkosznej wieści, oddalać się w samotne położenie lub do toalety. Nadal silniejsze namiętności zagwarantuje telefonowanie lub smsowanie w położeniu pełnym ludzi. Seks telefon potrafi wtenczas trwać parę minut, podczas jakich samiec opowie własnej damie o tymże, co ochoczo by z nią teraz odbywał. Następnie znajoma, po wyszukaniu wolnej chwili, potrafi do niego zatelefonować.

Seks telefon ( uznany jest tutaj) gwarantuje niezwyczajne czułości i całkiem nieznane doświadczenia. Spróbujcie go przynajmniej raz, i na zapewne od omawianej chwili będziecie systematycznie do niego wracać. Tym rodzajem nareszcie urozmaicicie swoje życie erotyczne i sprawicie, iż stanie się ono szaleńcze i rewelacyjne.

Konwersacji seksualne za każdym razem a w każdym przypadku wyglądają inaczej, albowiem mężczyźni są różni oraz mają odmienne preferencje. Para, która jest ze sobą już od wielu lat, doskonale wie, czego potrzebuje i potrafi to określić w słowach. Dzięki temu ich dyskusji są zawsze pełne namiętności i każdorazowo doprowadzają do silnego podniecenia obu stron.

Stałe związki wcale nie są skazane na nudę i monotonię. Jeśli tylko zechcą to wszystko przełamać, zrobią to bez problemu. Już stosując sex telefon, wolno całkowicie przekształcić własne dotychczasowe życie łóżkowe i zmienić je wiadomo na lepsze. Potrafi to pozytywnie wpłynąć na całą zależność.

Od wielu lat jesteś w stałym związku, ale wprawdzie nigdy w życiu nie zamieniłbyś się na obcowanie z singlem, zazdrościsz mu nieco jego swobody i tego, że nadal potrafi on szaleć w sypialni. Ty jednak przywykłeś do tradycyjnych igraszek, które zawsze odbywają się o tej samej porze. Masz ich całkowicie dosyć i potrzebowałbyś zastąpić je czymkolwiek orzeźwiającym oraz dla ciebie oryginalnym. Odszukaj więc seks telefon i zacznij go prowadzić ze własną towarzyszką, a nareszcie zrealizujesz indywidualne zachcianki.

Nadzwyczaj prawdopodobne, że już dawniej temu założyłeś, że twojej małżonce nigdy nie spodobają się tegoż typu wariacje miłosne. Rozumiesz jednak ją jak własną kieszeń i rozumiesz, że tradycyjny sex w zupełności jej odpowiada. Ona tymczasem potrafi mniemać dokładnie tak jak ty, poprzez co nie umiecie w stu % nawzajem się spełnić. Podyskutuj zatem z nią całkiem bezpośrednio i samodzielnie zakomunikuj jej o niniejszym, że potrzebujesz doświadczyć cokolwiek niekonwencjonalnego. Na pewno zaszokuje cię wówczas jej pozytywna riposta i gotowość na przetestowanie perwersyjnego seksu. Już w tym elemencie potrafisz jej stwierdzić, że pamiętałeś o tym, by przetestować z nią sex telefon.Jeśli zamierzacie go uprawiać. Otóż wystarczy, że w tej chwili będziecie posiadać pod ręką telefony stacjonarne. Oboje telefonujcie do siebie, zapisujcie się na pocztę głosową i wysyłajcie sobie wzmianki smsowe. Mówcie przy tym o najtajniejszych fanaberiach, tłumionych od dawna potrzebach erotycznych oraz tymże, co pragnęlibyście realizować w łóżku. Możliwości jest tu mnóstwo, zatem sami zobaczycie o czym macie trajkotać.

Wprawdzie to kawalerowie mają bezapelacyjnie najmocniejsze trudy z zaspokajaniem prywatnych potrzeb intymnych nadarza się, iż oraz do porządnych oraz długookresowych układów raptem wkrada się bezbarwność. Codzienność należy szybko zwalczyć, stosując sex telefon. Jest to znakomite panaceum dla starszych małżeństw. I gdy je wykorzystać?

Komentarze: 22


noavatar.png
Charles 2017-10-24

niesamowity wpisik

noavatar.png
Bobbie 2017-10-26

pozdro dla pisarza, mierzysz dryg:)

noavatar.png
Britt 2017-10-26

Interesująco skreślone

noavatar.png
Jacquie 2017-10-27

lubie współczesne

noavatar.png
Caryn 2017-10-30

po chłopsku dobry wpisik

noavatar.png
Richard 2017-10-30

ciekawie opowiedziane

noavatar.png
Tiffanie 2017-10-30

formalnie intrygująco napisane

noavatar.png
Patrina 2017-10-31

dzięki zbyt wdechową przeszłość

noavatar.png
Reinaldo 2017-10-31

Odjazdowy wpisik

noavatar.png
Loren 2017-11-02

doskonale się czytało

noavatar.png
Toya 2017-11-03

przeżywasz niebanalny tryb skreślania

noavatar.png
Sudie 2017-11-03

szałowo skreślasz

noavatar.png
Dick 2017-11-03

odjazdowym poziomem skrobane

noavatar.png
Rosalba 2017-11-08

hehe obiecujące

noavatar.png
Jerrell 2017-11-20

emocjonująco odmalowane

noavatar.png
Teodoro 2017-11-20

dzięki nadto zajmującą genealogię

noavatar.png
Crystle 2017-11-20

dzięki zbyt odjazdową bajeczkę

noavatar.png
Alta 2017-11-24

Realnie wnikliwe

noavatar.png
Jerrell 2017-11-24

wdechowo składasz

noavatar.png
Naoma 2017-11-25

az rozczulająco poczytać

noavatar.png
James 2017-11-25

bede tedy pozyskiwać bowiem kapitalnie komponujesz

noavatar.png
Cyrus 2017-11-25

jestem na ano

Top